* * * * * * * * * WYNIKI Z 28 PARAFIADY * * * * * *

Jeszcze przed Inauguracj±
Pan Marek Lewandowski z córk± Al±
na dystansie 31m uzyskali czas 12:85s
.

PIERWSZY RAZ TRASĘ 5x31m pokonał
na rowerze - Kamil Kuszewski - czas 55,69s >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>YOU TUBE

BIEG JPII 5x31m

ZDJĘCIA MOŻNA OTRZYMAĆ PISZˇC NA :

dziadegtadeg@dziadegtadeg.pl lub glomb@tvksmp.pl


I Miejsce Marcin Kapciak 17l. Pacanów - 35,66 s biegn±cy jako 15,

1/ Alina Strochuk Ukraina - 45,41s
2/ Ola Zalewska Subk owy k/ Tczewa - 42,34sYOU TUBE
3/ Roman Makohin 10l. Ukraina - 43,63sYOU TUBE
4/ Bogdan Konopelka 16 l. - 37,78s YOU TUBE
5/ Herman Shostak 14 l. Białoru¶ - 40,93s
6/ Artur Savczii 10 l. Ukraina - 41,65s
7/ Łukasz Szkwarek 16 l. Pacanów - 41,90s
8/ Rafał Giers 20 l. Wegrowo - 48,44s
9/ Maciek Kapciak 13 l. Pacanów - 39,28/38,90s
10/ Jakub Korycki 14 l. Płońsk - 37,50/37,37s
11/ Bartosz Ciarka 14 l. Płońsk - 40,60s
12/ Maciej Domański 14 l. Płońsk - 42,09s
13/ Paweł Żłobiński 13 l. Kosztowo - 40,06s
14/ Aleksander Akanowicz 10 l. Litwa - 43,22s
16/ Adrian Kapciak 15 l. Pacanów - 36,31s
17/ Ronald Kozlowski 13l . Litwa - 43,81s
18/ Daniel Akonowicz 12 l. Litwa - 45,93s
19/ Paweł Szłapa 19 l. Kosztowo - 387,75s
20/ Adrian Kożuchin 13 l. Kosztowo - 37,93s
21/ Marian Bereza 12 l. Lwów - 41,94s
22/ Jurek Dubno 10 l. LWÓW - 40,60S
23/ Daniil Staniszewskii 11 l. Rosja - 47,94s
24/ Aleksander Petrinet 12 l. Lwów - 41,60s
25/ Dewid Piatikonis 10 l. Litwa - 46,16s
26/ Tatiana Shulha 14 l. Białoru¶ - 44,75s
27/ Karina kowalik 11 l. Ukraina - 43,22s
28/ Zosia Zabrutska 11 l. Ukraina - 48,53s
29/ Zosia Ronaniv 11 l. Ukraina - 47,29s
30/ Yun Lukacz 11 l. Ukraina - 39,13
31/ Krystyna Wozdecka 11 l. Ukraina - 44,84s
32/ Karolina Proszczenka 9 l. Litwa - 48,53s
33/ Paweł Bezrukin 14 l. Ukraina - 36,78s
34/ Władysław Tkacz 13 l. Ukraina - 37,75s
35/ Adrian Sobczak 12 l. Polska - 41,10s
36/ Artem Kish 11 l. Ukraina - 38,65s
37/ Aliaksei Sidzerchyh 10 l. Białoru¶ - 44,22s
38/ Zinovii Didokha 14 l. Ukraina - 46,50s
39/ Mateusz Adamczyk 12 l. Polska - 42,19s
40/ Norbert Czaja 9 l. Polska - 44,34s
41/ Karolina Kipigroch 14 l. Polska - 42,50s
42/ Patryk Szczepaniak 12 l. Polska - 46,13s
43/ Patryk Bojarin 9 l. Litwa - 44,40s
44/ Jarosław Golaszewski 12 l. Rosja - 47,07s
45/ Vlada Novoseltzeva 11 l. Rosja - 49,84s
46/ Katerina Onomariva 11 l. Rosja - 49,12s
47/ PANI Halina Ivanova 31m Rosja -14,59s
48/ Paweł Todryk 16l Białoru¶ -
49/ Olga Cze¶czewik 16 l. Białoru¶ - 38,34s
50/ Dmytro Yanchuk 13 l. Ukraina - 52,34s
51/ Ernest Saldan 15 l. Ukraina - 36,75s
52/ Ostap Gaieryshyn 1`4 l. Ukraina - 44,05s
53/ Diana Gusewa 14 l. Rosja - 38,72
54/ Markiian Ruzhnickyi 12 l. Ukraina -
55/ Dana Durjana 11 l. Rosja - 40,81s
56/ Sylwester Kalinowskos 15 l. Litwa - 37,38s
57/ Albinas Jakucionis 14 l. Litwa - 41,56s
58/ Artiom Pakochajlo 16 l. Białoru¶ - 36,38s
59/ Katarzyna Szymanowska 15 l. Białoru¶ - 38,16s
60/ Rolondas Kostiuskevicius 12 l. Litwa - 42,47s
61/ Tatiana Bondor .. l. Rosja - 42,22s
62/ KS. ARTUR MAŁAFIEJ 34 l. 31m BIAŁORU¦ - 8,76s YOU TUBE
63/ Illa Herasymiuk 11 l. Ukraina - 40,84s
64/ Władysław Gniezdecki 12 l. Ukrana - 40,47s
65/ Oskar Sztelmach 11 l. Ukraina - 50,69s

SZTAFETA JPII 5X31m na YOU TUBE>>>>>>>

Białoru¶ Grodno-Augustówek - 35,56s
1/ Paweł Todryk
2/ Marek Zwierżewicz
3/Katarzyna Szymanowskaja
4/ Olga Czesznowik
5/ Mirosław Eljaszewik

Niemcy - 42,75s
1/ Antonia Karwat
2/ Dominik Karwat
3/ Zuzanna Wygoda
4/ Julia Karwat
5/ Sofie Frenzel

PUCHAR otrzymał Ks. Artur Małafiej opiekun drużyny z Białorusi



Polecam:

 
Na skróty:

 
1 procent:
KRS 0000 124 134
cel szczegółowy: BIEGI JPII

Umowa Partnerska
ze Stowarzyszeniem Parafiada
im. ¶w. Józefa Kalasancjusza
TADEUSZ GŁOMB
tel. 602 241 853; 34 3629 851
 
Email: dziadegtadeg@dziadegtadeg.pl