* * * * * * * II Jasnogórska (XXVI) Sztafeta JPII-5x31m* * * * * * *

Podczas IX Biegów Papieskich pod Jasną Górą zawodnicy, którzy jeszcze mieli siłę rywalizowali w

II JASNOGÓRSKIEJ(XXVI) SZTAFECIE
JANA PAWŁA II - 5X31m


Najliczniej reprezentowana
Szkoła Podstawowa Nr 36 (9 drużyn) otrzymała
Puchar - 31.000 JPII na Olimpiadę 2020
w Międzynarodowym Roku Jana Pawła II.

Podczas Akademii w dniu 14.X.2009 cztery drużyny z tej szkoły otrzymały pamiątkowe Dyplomy, medaliony i książki oraz DVD ze sztafety którą przebiegli.
21X na apelu w Publicznej Szkole Podstawowej im. Matki Szulc Sióstr Zmartwychwstanek zdobywcy II miejsca orzymali dyplom, medaliony, obrazy oraz DVD ze sztafety.

KLASY I-III
I - 48,34s Szk.P.Nr36; Dariusz Trojanowski, Marcelina Ziętal, Piotr Teperski, Kacper Klimas, Natalia Knysak
II - 49,34s Szk.P.Sióstr Zmartwychwstanek ; Kacper Urbaniak, Dominik Sobieraj, Dominik Krotla, Patryk Olczyk, Iga Orman
III - 50,65s Szk.P.Nr36; Wiktoria Kupis, Sara Woszczyna, Ola Langier, Klaudia Kolanus, Emilia Leśniak
- 51,72s Szk.P. S.Zmartwychwstanek: Maja Wojtak, Julia Bendkowska, Natalia Tronina, Natalia Choraczyńska, Iga Orman

KLASY IV-VI
I - 43,62s Szk.P.Nr36 ; Szymon Lewandowski, Krystian Makuch, Alan Pryka, Krystian Nocuń, Seweryn Stolarski
II - 44,94s Szk.P.Nr36 ; Bartłomiej Bartoszewski, Michał Kluczny, Piotr Spadło, Andrzej Wójtowicz, Michał Grzybek
III - 46,16s Szk.P. NATOLIN ; Kamil Gajek, Mariusz Łyko, Adrian Komor, Agnieszka Zychla, Martyna Michalak
- 46,91s Szk.P. Rębielice Szl. ; Kacper Zmorek, Piotrek Bujalski, Łukasz Dębowski, Kamil Bychowski, Kuba Troczka
- 47,28s Szk.P.Nr36 ; Julia Świeboda, Karolina Bartoszewska, Natalia Lewandowska, Magdalena Kamińska, Kasia Majchrzak
- 47,32s Szk.P. LIPIE ; Damian Kasprzak, Paweł Strugacz, Kamil Górka, Roksana Strugacz, Mateusz Strugacz
- 47,94s Szk.P.Nr36 ; Krystian Makuch, Alan Pryka, Krystianh Nocuń, Piotr Dziurski, Szymon Lewandowski
- 48,41s Szk.P.S.Zm. ; Jędrzej Zaguła, Tobiasz Błażejewski, Kuba Kulski, Bartek Włodarczyk, Patryk Wachecki
- 48,54s Szk.P.Nr50 ; Adrian Ryszczyk, Konrad Michalak, Paweł Janik, Kamil Zaskórski, Adam Kwiendacz
- 48,69s Szk.P.Nr36 ; Maja Smolińska, Laura Wilczyńska, Dominika Mirowska, Aleksandra Sobolewska, Patrycja Radecka
- 48,72s Szk.P.Nr36 ; Maja Smolińska, Paula Lis, Barbara Wójtowicz, Patrycja Radecka, Natalia Gajda
- 50,03s Szk.P. ?? Kinga Kaszper, Julia Czaja, Natalia Gajda, Paula Lis, Ania Zasada
- 53,26s Szk.P.Nr36 ; Basia Wójowicz, Julia Świeboda, Julia Czaja, Anna Zasada, Kinga Kaszper

ORAZ
- 52,35s Lic.Trauguta : Michał Kozieł, Dawid Nalewajka, Jakub Szczypior, Szymon Strzelczyk, Sebastian Pustuł
- 55,47s Gimnazjum Nr 8 : Adrian Gabryś, Krystian Prześlak, Łukasz Dębowski, Piotr Dudek, Kuba Urban

Konkurencję przeprowadzili : DziadegTadeg-Tadeusz Głomb - stoper, foto i dvd, Grzegorz Głomb - sekretariat
NAGRODY; Puchar, medaliony i dyplomy - CZAR-DENT i DENTIMA - M.i C.Sierzputowscy, książki - NIEDZIELA i Edycja Św. Pawła

Polecam:

 
Na skróty:

 
1 procent:
KRS 0000 124 134
cel szczegółowy: BIEGI JPII

Umowa Partnerska
ze Stowarzyszeniem Parafiada
im. św. Józefa Kalasancjusza
TADEUSZ GŁOMB
tel. 602 241 853; 34 3629 851
 
Email: dziadegtadeg@dziadegtadeg.pl