* * * * * DZIEŃ DZIECKA - CARITAS - PARKING JASNEJ GÓRY * * * * *


* * * * * * DZIEŃ DZIECKA 2010 * * * * * *
CARITAS ARCHIDIECEZJI CZĘSTOCHOWSKIEJ


XXVIII SZTAFETA JANA PAWŁA II - 5 x 31m

ZDJĘCIA W MOJEJ GALERII NA NASZEJ KLASIE - Tadeusz Głomb.

1) SPNr 1, Cz-wa:
- Tomek Gajek, Filip Antkiewicz, Kacper Wierciński, Olek Ponichtera, Kacper Kempski.
- 41,10s

2) SzPNr 1, Cz-wa :
- Rafał Makuch, Kacper Kluska, Szymon Przybyłowicz, Łukasz Śleszyński, Szymon Strzelecki.
- 45,71

3) ZS Sam-Bud w Cz-wie :
- Kamil Olesiński, Grzegorz Stanowski, Andrzej Smok, Michał Czaja, Damian Tąpała.
- czas 37,20 - III MIEJSCE
W środę 16 czerwca 2010 pogratulowałem Panu Dyrektorowi przekazując Dyplom podpisany przez Bpa Antoniego Długosza oraz DVD z nagraniem biegów na Festynie Caritas (oraz migawkami z poprzednich imprez) oraz wypisane imiennie Medaliony dla każdego z uczestników.


4) SPNr 10 w Cz-wie :
-Daniel Łoziński, Dawid Jabłoński, Karolina Dudkiewicz, Bartek Wrazidło, Daniel Wójcik.
- 40,31s

5) SPNr 14, kl. IVA:
- Paweł Maranowski, Mateusz Piątkowski, Karolina Cubała, Weronika Rorat, Bartek Krzykawiak.
- 40,99s

6) SPNr 1 z Cz-wy:
- Martyna Dobosz, Paulina Wysocka, Bartek Starczewski,m Norbert Kasperkiewicz, Patryk Goraj.
- 40,44s

7) SPNr 39 z Cz-wy:
- Jakub Margasiński, Wojtek Piekarz, Emilian Wielgus, Adrian Stolarski, P... Grochala.
- 47,12s

8) ZS Andersa w Cz-wie+G.2:
Agnieszka Przytulska, Ula Jasińska, Marta Półtorak, Anna Minkina i Adrian Machura z G.2.
- 42,60s

9) SPNr 25 w Cz-wie + G2:
- Paweł Pętelski, Piotr Gomuła, Dawid Mucha, Maciek Krzynoga i Darius Jaroszewski z .2.
- 41,00s

10) Gim.im. Ks. Jana Twardowskiego w St. Cykarzewie :
- Karol Wrona, Dominik Bińczyk, Mateusz Pełka, Tomek Jarząbek, Michał Włodarczyk.
- czas 36,15s - II MIEJSCE

W czwartek 17 czerwca 2010 pogratulowałem Pani Dyrektor wręczając Dyplom dla Szkoły (oraz kopię dla Kol. Dominika Bińczyka) podpisany prezez Bpa Antoniego Długosza oraz imienne podpisane Medaliony dla każdego z biegaczy.

11) P G STOW PRZ SZKÓŁ KAT im. Bł. Maksymiliana Binkiewicza w Wieluniu:

- ANNA OSTRYCHACZ, MICHALINA CEBULA, KAMIL KOWALSKI, DOMINIKA KACZMAREK, WIKTORIA CHUDA.


- czas 35,59 s - I MIEJSCE STATUETKA BIEGACZA DLA SZKOŁY


Zawodnicy otrzymali dyplomy, medaliony, czapeczki, chusty, etui na DVD, albumik NIEDZIELI a Pani Wychowawczyni otrzymała statuetkę dla szkoły.

DZIĘKUJĘ, ŻE JAKO JEDYNY ZESPÓŁ WYTRWALIŚCIE DO ZAPOWIEDZIANEJ godziny 16-EJ .

12) ZS im. gen. Andersa ;
- Artur Tym, Szymon Ziółkowski, Kamil Tratkiewicz,. Kacper Tazbir, Kamila Kowalska.
- czas 39,96s

Błędy w pisowni nazwisk wynikają z niedbałego wpisu na liście oraz mrukliwego przedstawienia się do kamery.

SPONSORZY ; NIEDZIELA, KRISTAREX-JEŻ, CZAR-DENT i DENTIMA M.iC.Sierzputowscy, l'OREAL

Telefon do mnie 0-34-322-08-56, 0-602-241-853



Polecam:

 
Na skróty:

 
1 procent:
KRS 0000 124 134
cel szczegółowy: BIEGI JPII

Umowa Partnerska
ze Stowarzyszeniem Parafiada
im. św. Józefa Kalasancjusza
TADEUSZ GŁOMB
tel. 602 241 853; 34 3629 851
 
Email: dziadegtadeg@dziadegtadeg.pl