* * * * * * * * *BIEGI PAPIESKIE 2010 W CZĘSTOCHOWIE* * * * * * * * * * * * * * * * * * * XXXIII SZTAFETA JANA PAWŁA I - 5x31m * * * * * * * *

::Biegi Papieskie zostały przeprowadzone w poniedziałek 11 pazdziernika 2010 roku.

Dzieci ze szkół podstawowych, które jeszcze miały kondycję zostały zaproszone do :
XXXIII SZTAFETY JANA PAWŁA II - 5x31 m
WYSTARTOWAŁO 15 DRUŻYN.
WSZYSCY UCZESTNICY OTRZYMALI PAMIATKOWE MEDALIONIKI I DYPLOMIKI.

PUCHAR OTRZYMAŁA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANEK im. ZOFII SZULC Z CZĘSTOCHOWY ZA ZDOBYCIE TRZECH PIERWSZYCH MIEJSC W GRUPIE NAJMŁODSZEJ,

Zdjęcia w mojej galerii - Tadeusz Głomb - na www.nk.pl

KLASY I - III

I MIEJSCE, czas : 45,03s
Patryk Olczyk, Mateusz Wiewióra, Piotr Zawalski, Kacper Urbaniak i Bartek Wachecki.

II MIEJSCE, czas :46,09s
Kacper Urbaniak, Kacper Balbus, Michal Denis, Bartek Wachecki i Mikołaj Noszczyk,

III MIEJSCE, czas :47,56s
Natalia Choraczyńska, Agnieszka Podymna, Natalia Brus, Natalia Tronina i Maja Wojtak.

WSZYSCY W/W Z PSP SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANEK im. ZOFII SZULC W CZĘSTOCHOWIE POD OPIEKA PANI JOANNY BIELAK.

czas : 48,12s Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie :
Jakub Warwas, Maciej Kowalik, Patryk Biorowiecki, Jakub Gajos i Michał Wisowski
POD OPIEKA PANI KATARZYNY GRAJCAR.

czas : 49,80s Sz.P. Nr 51 im. M.Skłodowskiej-Curie w Częstochowie :Angelika Szmigielska, Sandra Kaczmarzyk, Nicola Szymanek, Sandra Głąb i Patryk Borowiecki.

KLASY IV - VI

I MIEJSCE, czas : 40,22s
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 31 w Częstochowie;
Olek Popczyk, Michał Nowak, Bartek Malczewski i Adrian Madej
POD OPIEKĄ PANI ANNY WERAN.

II MIEJSCE, czas : 42,2s
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 39 w Częstochowie:
Marcin Matysiewicz, Bartosz Kotas, Daria Felkler, Marcin Szczygieł i Patryk Gmerek
POD OPIEKA PANI URSZULI CYBULSKIEJ.

III MIEJSCE, czas : 42,37s
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 36 w Częstochowie:
Dominik Suski, Bartosz Kokot, Robert Filewski, Dawid Łukaszek i Dawid Zaremba
POD OPIEKA PANA MARIUSZA ŻOŁĘDZIEWSKIEGO.

IV, czas : 42,41s Szkoła Podstawowa nr 21 w Częstochowie;
Łukasz Blachnicki, Szymon Wolny, Tomasz Chmielarz, Michal Wójcik i Damian Polka
POD OPIEKĄ PANA ARTURA JANISZEWSKIEGO

V, czas : 42,50s Szk.P. nr 21 w Częstochowie:
Justyna Sztetter, Jola Czechowska, Klaudia Gradek, Pawel Świech i Mateusz Bejm
POD OPIEKA PANA ARTURA JANISZEWSKIEGO.

VI, czas : 43,28s Szk.P. nr 36 w Częstochowie:
Szymon Lewandowski, Krystian Makuch, Filip Siorek, Patryk Piotrowicz i Aleksandra Nowak
POD OPIEKA PANA MARIUSZA ŻOŁĘDZIEWSKIEGO.

VII, czas : 44,62s Szk.P. nr 31 w Częstochowie:
Karolina Gawlik, Karolina Kuca, Oliwia Lenczner, Julia Sweweryn i Weronika Włodarek
POD OPIEKA PANI ANNY WERAN.

VIII, czas : 44,90 Szk.P. nr 36 w Częstochowie:
Anna Zasada, Kinga Mońka, Julia Czaja, Magdalena Szewczyk i Sebastian Nieszporek
POD OPIEKA PANA MARIUSZA ŻOŁĘDZIEWSKIEGO.

POZA KLASYFIKACJĄ

czas : 40,47s Gimnazjum Nr 12 w Częstochowie :
Weronika Kluch, Agata Kotonowicz, Igor Kluczny, Mateusz Kurpiok i Oskar Nowak

czas : 41,78s Gimn. Nr 12 w Częstochowie :
Paula Skibińska, Dagmara Skibińska, Sandra Szafer, Justyna Suchańska i Anna Luboń
POD OPIEKA PANA PIOTRA RUSZELA.

DZIADEGTADEG PRZEPRASZA ZA POMYŁKĘ W ODCZYTANEJ POD SZCZYTEM KLASYFIKACJI W GRUPIE KLAS IV-VI.
ZAINTERESOWANI OTRZYMALI MEDALE.

DYPLOMY ZOSTANĄ DOSTARCZONE DO SZKÓŁ.


Wyniki dopisano 1.10.2010, 16:00

Konkurencje przeprowadzili:
pomiar czasu :DziadegTadeg - Tadeusz Głomb
sekretariat :
- Magdalena Sierzputowska - uczestniczka I SZTAFETY JPII-5x31m w grupie rodzice przeprowadzonej w Katolickiej Szkole Podstawowej przy ul.Górnej dnia 15 maja 2005 roku
- Pani Zofia d.Spaczyńska - koleżanka DziadkaTadka ze Szkoły Podstawowej Nr 18

SPONSORZY:
NIEDZIELA, KRISTALEX-Jeż, DENTIMA CZAR-DENT M.iC.Sierzputowscy.

Polecam:

 
Na skróty:

 
1 procent:
KRS 0000 124 134
cel szczegółowy: BIEGI JPII

Umowa Partnerska
ze Stowarzyszeniem Parafiada
im. św. Józefa Kalasancjusza
TADEUSZ GŁOMB
tel. 602 241 853; 34 3629 851
 
Email: dziadegtadeg@dziadegtadeg.pl