* * * XX5 PARAFIADY SZCZEGÓŁOWE WYNIKI * * *

Kolejny, już szósty raz przeprowadziliśmy po Mszy Św. Inaugurującej PARAFIADĘ, obok Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży

BIEGI 31oooJPI
PAMIĘCI OJCA JÓZEFA JOŃCA
TWÓRCY PARAFIADY


PRZEPRASZAM ZAINTERESOWANYCH
że dopiero teraz podajęmy szczegółowe wyniki.
Zapraszam na You Tube do kanału dziadegtadeg

SZTAFETA JPII-5x31m

I Miejsce
STALOWA WOLA - 33,41s
- Patryk Guszczak, Staś Lebioa, Jakub Dechnik, Daniel Perez, Bartłomiej Węglarz
II Miejsce UKRAINA - 33,82s (35,40)
- Rafał Kuc, Andriej Iwasil, Włodzimierz Doncov, Juri Doncov, Vitalij Kobryn.
III Miejsce BIAŁORUŚ - 34,13s (38,09)
-Rudnik Artivom, Rymarciuk Aleksiej, Dimitrij Żuk, Kirko Dmitrij, Dembicki Aleksander.

BIEG JPII-5x31m
I Miejsce

- Węglarz Bartłomiej - 32,41s
II Miejsce
-Kirko Dimitrij - 32,97s
III Miejce
- Prokopowicz Robert - 34,29s

POZOSTAŁE WYNIKI

SZTAFETA JPII-5x31m
= KRAKÓW - 38,37s
- Magdalena Rewacz, Fugiel Weronika, Zabiegaj Weronika, Kucharska Karolina, Ziółko Jan.
= LITWA - 34,62s (36,35)
- Rincevicz Wilchelm, Karolis Kurta, Czepieewski Ernest, Prokopowicz Robert, Vasiukievic Rasmund
=ZAWIDÓW 39,03s
- Anastazja Marciniak, Frankieiwcz Oliwia, Kowhan Jowita, Jarek Orzął, Asia Szpejewsja
=LASKOWA - 35,44s
- Arur Pazdan, Szymon Grzegorzek, Zelek Grzegorz, Andrzej Marcisz, Ludwin Jonk
= TUCHOLA - 42,37s
-Drewczyńska Katarzyna, Galińska Maria, Rybacka Julia, DrewczyńskA Daria, Grzywacz Julia
= STALOWA WOLA - 37,16s
- Sowiak Kasia, Kroker Nadia, Asia Pofana, Pawłowska Natalia, Sobiło Gabryjela
= UKRAINA - 40,85s
-Irina Kursuaj, Wiktoria Kursuaj, Orest Masnyk, Ivanna Ilczana, Nela Klen

BIEG JPII-5x31m
Koper Aleksandra - 41,25s
Mikołaj Bielowicz - 37,44s
Frankiewicz Oliwia - 40,00s
Rasmund Vasiukiewicz - 37,41s
Prokopowicz Robert - 34,29s
Rencewicz Wilchelm - 34,38s
ArstemKalenchyk -35,91s
Lebioda Stanisław - 35,25s
Sowiak Katarzyna- 38,90s
Kroker Nadia - 35,88s
Perez Daniel - 34,00s
Julia Burdzy - 37,88s
Patryk Kordyka - 33,85s
Vładysław Kovalik - 38,28s
Andriej Dzibenko - 35,47s
Zmyslij Anriej - 36,56s
Dawid Kuch - 35,56s
Miłosz Wewiór - 36,85s
Mateusz Rogaliński - 38,40s
Rymaciuk Aleksiej - 34,57s
Nikolajcziuk Dima - 34,22s
Aleksiej Zajatas 33,97s

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM
I ZAPRASZAMY ZA ROK

Ewentualne pomyłki w nazwiskach można poprawić pisząc na glomb@tvksmp.pl





Polecam:

 
Na skróty:

 
1 procent:
KRS 0000 124 134
cel szczegółowy: BIEGI JPII

Umowa Partnerska
ze Stowarzyszeniem Parafiada
im. św. Józefa Kalasancjusza
TADEUSZ GŁOMB
tel. 602 241 853; 34 3629 851
 
Email: dziadegtadeg@dziadegtadeg.pl