* * WYNIKI - BIEGI 31ooo JPII - 13 lipca 2014 - 26 PARAFIADA * *

Po Mszy ¦więtej Inauguruj±cej przeprowadzili¶my
Biegi 31ooo JPII - PAMIĘCI OJCA JÓZEFA JOŃCA
Twórcy i realizatora Idei Parafiadowej
Pierwszego Prezesa Stowarzyszenia .PARAFIADA
Zgin±ł w Katastrofie pod Smoleńskiem

BIEGI OBEJRZYSZ KLIKNIJ W ZNACZEK YOU TUBE
======================>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Pierwsza wystartowała na dystansie 31m
1. Karolina Guzek - l.5 z mam± - czas 11,81s;
2. Maksymilian Witkowski l.10 - Niemcy - 8,81s;
3. Jędrzej Paprocki l.10 - Niemcy - 7,75s - I MIEJSCE
4. Roman Demczuk l.10 - Ukraina - 8,53s
5. Piotr Porada l.11 - Niemcy - 7,78s - II MIEJSCE
6. Alina Stroczek l.10 - Ukraina - 8,56s
7. Diana Skorodyńska l.12 - Ukraina - 8,09 s III MIEJSCE

SZTAFETA JPII - 5x31m
=================

I MIEJSCE - czas 35,88 STALOWA WOLA;
Konrad Latawiec l.13; Stanisław Lebioda l.13; Kacper Klimek l.13;
Jakub Dechnik l.13; Daniel Perez l.13.
II Miejsce - czas 37,47s - NIEMCY;
Kewin Hanrol l.16; Daria Koperla l.14; Weronika Pardo l.14;
Dominika Witkowska l.14; Dustin Pardo l.14.
III MIEJSCE - czas 40,34s;
Paweł Żłobiński l.11; Damian Dyks l.11; Michał Jagodziński l.13;
Wiktor Tomczyk l.10; Jakub Gondek l.10.

BIEG JPII - 5x31m;

1. Carolina Pilon l.14 Niemcy - 42,22s
2. Leon Podkowa l.9 PL - 47,77s
3. Kacper Kowalczyk l.11 PL- 38,79s
4. Karol Adamczyk l.11PL- 40,88s
5. Daniel Ugarinko l.13 Łotwa - 41,21s
6. Vasyl Bahlay l.14 Ukraina - 37,82s
7. Arsen Hnatyszyn l.13 Ukraina - 40,00s
8. Roman Demczuk - Ukraina - 40,75s
9. Zakhor Kutyra - Ukraina - 36,35s V MIEJSCE
10. Seweryn Wołosewicz l.14 Litwa - 45,25s
11. Alicja Bieniek l.16 PL - 43,72s
12. Władysław Kowaliw l.16 Ukraina - 39,82s
13. Witalij Masnyk l.14 Ukraina - 40,71s
14. Konrad Latawiec l.13 PL - 36,69s
15. Lebioda Stanisław PL - 36,59s
16. Kacper Klimek 36,41s
17. Aleksy Tkacz l.18 Uzbekistan - 37,91s
18. Jakub Dechnik PL - 36,87s
19. Daniel Perez PL - 36,25s IV MIEJSCE
20.Renors Szkeoters l.14 Łotwa - 37,50s
21. Ryszard Rachuj l.16 PL - 38,25s
22. Dimitrij Mikołajczuk l.15 Ukraina - 36,68s
23. Dariusz Raczko l.16 - LITWA - 36,75S
24. Klaudia Chmielowska l.17 PL - 39,31s
25. Mateusz Zegar l.14 PL - 39,50s
26. Kamil Głowacki l.11 PL - 39,78s
27. Ks. Krzysztof Panasowiec UKRAINA - 38,94s
28. Sylwester Suski Litwa - 39,75s
29. Andrzej Ketsman Ukraina - 36,28s
30. Marcel Kaszybowski PL - 36,97s
31. Albert Suski l.16 Litwa - 35,46s - II MIEJSCE
32. Daniel Sitnikow l.14 Litwa - 39,32s
33. Dimitr Krawets Ukraina - 39,34s
34. Dawid Lalka Litwa - 39,37s
35. Ilia Sytsko l.14 Białoru¶ - 37,25s
36. Artsem Kalenczyk l.17 - Białoru¶ 35,81s - III MIEJSCE
37. Patryk Kortyka l.15 PL - 35,34s - I MIEJSCE
38. Aleksander Halii Ukraina - 38,25s
39. Kacper Nawóej l.11 PL - 41,63s
40. Michał Kowalewicz l.14 Ukraina - 38,59s

PRZEPRASZAM ZA BŁĘDY W NAZWISKACH
zostan± poprawione po przesłaniu prawidłowych danych na adres ; glomb@tvksmp.pl.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM BIEGÓW ORAZ STOWARZYSZENIU PARAFIADA
do zobaczenia na kolejnej 27 PARAFIADZIE


Polecam:

 
Na skróty:

 
1 procent:
KRS 0000 124 134
cel szczegółowy: BIEGI JPII

Umowa Partnerska
ze Stowarzyszeniem Parafiada
im. ¶w. Józefa Kalasancjusza
TADEUSZ GŁOMB
tel. 602 241 853; 34 3629 851
 
Email: dziadegtadeg@dziadegtadeg.pl